Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Błąd
  • Szablon wyświetlający jest niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny.

Zabezpieczenia indywidualne - praca na dachu, asekuracja

Stałe punkty kotwiące (asekuracyjne) - zabezpieczenie pracy na wysokościSystem KEE I-BOLT składa się z dwóch produktów:

     - Keyanka

     - Ringanka

 


 

 

Stałe unkty kotwienia - KeyAnka - bezpieczeństwo pracy na wysokościOferta systemu KEYANKA jest dostosowana do montażu w różnych materiałach.

Ważne jest prawidłowe dobranie rozwiązania do materiału, w którym będzie zamocowany punkt asekuracyjny oraz właściwe wyznaczenie miejsca w którym będzie zamocowany. Nasz zespół techniczny może zaoferować praktyczną pomoc we wszystkich aspektach projektowania, instalacji i zgodności z odpowiednimi normami dla każdego produktów.

Każdy z produktów został poddany niezależnym testom przez NEL (National Engineering Laboratory) i posiada znak CE na zgodność z dyrektywą ŚOI (PPE).

  


 

Ringanka - punkty kotwiące - bezpieczeństwo pracy na wysokościOferta produktu RINGANKA składa się z trzech różnych długościach eyebolt nadających się do stosowania w następujących rozwiązaniach: elementy murowane, elementy betonowe, elementy stalowe.

Istniejące długości to: 100 mm - stanadardowa, 152 mm - długa, 75 mm - krótka

Jednak ważne jest prawidłowe dobranie rozwiązania do materiału, w którym będzie zamocowany stały punkt kotwiący oraz właściwe wyznaczenie miejsca w którym będzie zamocowany. Nasz zespół techniczny może zaoferować praktyczną pomoc we wszystkich aspektach projektowania, instalacji i zgodności z odpowiednimi normami dla każdego produktów.

Każdy z produktów został poddany niezależnym testom przez NEL (National Engineering Laboratory) i posiada znak CE na zgodność z dyrektywą ŚOI (PPE).

Dostępne są trzy rozwiązania stałych punktów kotwiących RINGANKA:

- ocynkowane ogniowo,

- ocynkowane ogniowo z powlekanym łebkiem w kolorze białym lub dowolnym innym,

- stal kwasoodporna typ 316

 


 

W razie pytań prosimy o kontakt:
Adam Sierakowski
kom.: 508 28 66 90
email.:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


 

Zapraszamy też do zapoznania się z filmem ukazującym niektóre możliwości zastosowań systemu Kee Line
 

 


Katalogi: